28 Şubat 2018 Çarşamba

halim şu

''Halim şu.'' deyiverecek bir Allah kulunun yokluğu ve halden hale girdiğimiz hallerimiz. Sen bilirsin Allah'ım...

4 yorum:

 1. Zaman zaman kendimi içinde bulduğum durum :/

  Aslında postlarını eskiden yeniye doğru (ve çeşitli telaşeler yüzünden yavaş yavaş) okuyorum. Ama yeni yazıyı (bundan bir sonraki, yoruma kapattığın yazı) görünce okuyuverdim. İyi ki öyle yapmışım da duaya yetişmişim. Hiç görmediğim halde, sana muhabbetimden ve hakkında anlattıklarından dolayı pek sevdiğim anacığının ellerinden öpüyorum. Rabbim şifasını bol bol ihsan etsin. Enerjisi bir ömür sürsün inşallah. Başınızdan eksik etmesin.
  Dediğin gibi, çok sevmek insanın yüreğinde yük gibi bazen. Sevgi korkuyu getiriyor yanında. Ona olan sana üç beş katı etkiyle çarpıyor. Ama alalım o yükü deseler zinhar vermiyorsun, çilesini gönüllü çekiyorsun. Güzel şey, Allah eksikliğini göstermesin.

  Bebişinin doğduğunu tahmin ediyordum, bu konuda bir yazı da bekliyordum. Hayırlı olsun canımın için. Allah'ın sevdiklerinden olsun. Ömrü o kadar hayırla dolsun ki, seninkine de taşsın, doldursun. Sanal alemdeki ilk müjdeyi sana direk vereyim, benim de içimde bir hayat büyüyor şimdi.;) Rabbim hepimizinkini korusun. Güzel yaratılışlı, güzel ruhlulardan eylesin. Amin ecmain.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Amin amin amin

   Derya abla çok mutlu oldum. Çok sevindim. Allah’ım hayır ile sağlıkla afiyetle tamamına erdirsin. Böyle müslüman, dindar, düzgün, vizyoner evladlar yetiştirecek ana babalara ihtiyacı var ümmetin. Rabbim salihlerden eylesin sevdiği razı olduğu ameller işleyen himaye ettiği kullar eylesin yavrularımızı. Sonun kadar tadını çıkart her bir sürecin. Zira dediğin gibi vakit gidiyor gelmiyor. Hele bir doğsun o yüzünü ilk gördüğün kucağına aldığın an paha biçilmez bir his, anlatamam. Allah’ın bana verdiği en güzel şey oğlum. Sen de öyle diyeceksin. Gerçekten çok mutlu oldum. Allah’ım mübarek eylesin.

   Sil
 2. Allah razı olsun canım benim. Bütün dualarına binlerce amin. İnşallah ileride İslam yolunda omuz omuza hizmet eder evlatlarımız. ❤️

  YanıtlayınSil

Senin fikrini de alalım?